سئو جامع وب سایت چیست؟

상담문의
031-786-6646
월-금 09:00~18:00
오시는길
자료실
공지사항
문의사항

سئو جامع وب سایت چیست؟

Art Knetes 0 40 09.11 15:48
off-page-seo-ding-001.webpارزش استفاده یا Use Value برای محصول الف و ج یکسان است؛ بنابراین مشتری با خرید محصول الف که قیمت کمتری دارد، ارزش افزوده‌ی بیشتری دریافت می‌کند. همین توضیح در مورد محصول ب و د هم صادق است (ارزش افزوده‌ی ب بیشتر از د است).
از سوی دیگر، دو محصول الف و ب و نیز محصولات ج و د که ظاهراً با قیمت‌های برابر فروخته می‌شوند، در ذهن مشتری، سقف ارزش متفاوتی دارند. بنابراین ارزش افزوده‌ی آن‌ها هم متفاوت خواهد بود.
هر کسب درآمدی به معنای ایجاد ارزش نیست
هر روش کسب درآمدی الزاماً به معنای ارزش آفرینی نیست. این‌که یک نفر به هر روش ممکن، پولی را از یک شخص حقیقی یا حقوقی دریافت کند و بگوید: digi ding «اگر کارم ارزش نداشت به من پول نمی‌دانند»، نمی‌تواند به معنای ارزش‌آفرینی باشد.
اجازه بدهید یک مثال ساده را در این‌باره با هم مرور کنیم:
یکی از دوستان خود را در نظر بگیرید که ارتباطات دولتی و خصوصی زیادی دارد.
طبیعی است که ممکن است به نتیجه برسد می‌تواند با دلالی و وصل کردن یکی به دیگری و پروژه گرفتن از فلان سازمان برای این شرکت و استخدام کردن این فرد در آن شرکت و بودجه گرفتن برای آن سازمان از این بانک و …، می‌تواند درآمد خوبی ایجاد کند.
همچنین واضح است که با گرفتن امتیازهای مختلف (خواه به صورت هدیه غیرنقدی و خواه به صورت پاداش‌های نقدی و کمیسیون و حق‌الزحمه و رشوه و هر اسم دیگری که دوست دارید برای آن بگذارید) می‌تواند درآمد خوبی کسب کند.
چنین کسانی، یک حلقه‌ی زائد در زنجیر رابطه محسوب می‌شوند و باید دائماً مواظب باشند که خریدار یا فروشنده یا نماینده‌ی بانک یا آشنایش در فلان سازمان، او را دور نزنند و در معاملات بعدی حذف نکنند.
در توصیف چنین افرادی می‌توانیم بگوییم که این‌ها درآمد دارند؛ اما کسب و کار ندارند.

سئوکار کلاه خاکستری همه چیز را فدای موتور جستجو نمی‌کند. اگر اینطور شد یک سئوکار کلاه سیاه است. سئوکار کلاه خاکستری ممکن است توسط موتور جستجو جریمه شود. این روش کمی ریسک دارد اما به خطرناکی و زشتی روش‌های سئو کلاه سیاه نیست.
به نظر شخصی من مقالات خوبی درباره سئو کلاه خا‌کستری در وب وجود ندارد. این سبک آنقدرها هم که دوستان می‌نویسند بد نیست. یک مثال شاید بهتر منظورم را برساند. در قوانین راهنمایی و رانندگی سبقت از راست ممنوع بوده و جریمه دارد. موافقید؟ اما فرض کنید در یک جاده خلوت پشت یک ماشین سنگین گیر کرده‌اید و مجبورید از راست سبقت بگیرید. این کار شما را حسابی جلو انداخته و سریع‌تر به مقصد می‌رسید. حاضر هستید سبقت بگیرید؟
متوجه شدید منظورم چیست. این متد از سئو که گاهی اشتباه تعریف می‌شود آنقدرها هم خطرناک نیست. شاید باور نکنید اما عده زیادی بدون اینکه بدانند از تکنیک‌های کلاه تبلیغات خاکستری استفاده می‌کنند و خودشان هم دقیق نمی‌دانند این روش‌ها بر خلاف قوانین گوگل است. مثل لینک سازی. چون از نظر گوگل لینکها باید کسب شوند نه اینکه ساخته شوند.
روشهای سئو کلاه سیاه به شدت برای سایت مضر بوده و آخر سر چیزی جز افت ترافیک و پنالتی به بار نمی‌آورند. اما در روش کلاه خاکستری هدف رشد سریع سایت نیست. فقط سعی می‌شود میان‌برهایی زد شود تا زودتر به نتایج بالاتر رسید.
مثلا رپورتاژ آگهی یک تکنیک کلاه خاکستری است. یا خرید لینک برای سایت هم یک روش کلاه خاکستری در digi ding سئو است. اگر گوگل متوجه این کارها شود سایت مورد نظر بهترین آژانس دیجیتال مارکتینگ را جریمه می‌کند. اما اگر تکینک‌ها به درستی اجرا شوند سایت رشد خوبی را تجربه خواهد کرد.
درباره سئو همیشه بحث‌های متناقض وجود داشته است. چه در ایران و چه خارج از ایران. من باور دارم در سئو کلاه خاکستری اگر افراطی انجام نشود و کاربر هم فراموش نشود می‌توان نتایج خوبی گرفت. اگر غیراز این باشد به جرگه جامعه سیاه سئو پیوسته‌ایم.
اکیدا تکنیک‌های سئو کلاه سیاه digi ding را رد می‌کنم. اما استفاده از روش‌های کلاه خاکستری تا وقتی که کاربر و موتور جستجو را آزار ندهند قابل قبول هستند.

Comments

• 퓨어사이언스
  • 대표자 : 박현선
  • 사업자번호 215-19-52908
  • 주소 : (우)13215 경기도 성남시 중원구 둔촌대로 545 (상대원동 442-2), 한라시그마밸리 504호
  • 공장주소 : 경기도 남양주시 와부읍 팔당리 564번지
  • 전화 : 031-786-6646 / 031-786-6647
  • FAX : 031-786-6599
  • E-MAIL : kisw123@naver.com